Home Nieuwsarchief Recreantencompetitie: BC de Akkers 1 - BV Rockanje 1/ BC de Akkers 2 - BCRS 4

Sponsors

Banner
Banner


Recreantencompetitie: BC de Akkers 1 - BV Rockanje 1/ BC de Akkers 2 - BCRS 4

De zaal was goed gevuld afgelopen woensdag. Beide recreantenteams speelden een thuiswedstrijd en er waren zelfs supporters mee!

BC de Akkers 1 speelde tegen BV Rockanje 1. Het niveau van de teams lag dicht bij elkaar, waardoor het een spannende wedstrijd werd. Ons team trok uiteindelijk aan het langste eind en won de wedstrijd met een eindstand van 4 - 2.

BC de Akkers 2 speelde tegen BC de Ritte Spijkenisse 4. Helaas was de tegenstander te sterk, maar onze spelers hebben met volle overgave en plezier gespeeld. Met name de damesdubbel werd niet zomaar uit handen gegeven, wat een spannende driesetter was het! De eindstand van de wedstrijd was 0 - 6.

Mocht u de wedstrijden gemist hebben, dan komt u natuurlijk de volgende keer extra enthousiast aanmoedigen! In de agenda op deze website kunt u alle speeldata vinden. Daarnaast kunt u de speelschema's en uitslagen ook vinden onder Senioren>Recreantencompetitie.

Laatst aangepast op maandag 24 oktober 2016 15:55
 

LoginBC de Akkers, Powered by Joomla!